מכללת לריסה גינת, המכללה המובילה למקצועות ההורות מזה עשור מציגה:

לך, לקריירה ולהכנסה

הקורסים המובילים בישראל ללימודי תעודה במקצועות ההורות

הירשמי עכשיו ויועצת לימודים תחזור אלייך
או חייגי 03-657-5599

הכירו את לריסה גינת

נגן וידאו

מייסדת מכללת לריסה גינת ומפתחת השיטה להורות עם מודעות, בוגרת מכון ויצמן למדע, ואמא לשתי בנות, אביגיל ונעמי.

את השיטה הייחודית לגיל הרך פיתחה מתוך ההתמודדות האישית עם בעיות הבכי והשינה של ביתה הבכורה וחוללה באמצעותה שינוי מהפכני ופורץ דרך בתפיסה ההורית בתקשורת עם הילד ובאיכות החיים בקרב אלפי משפחות.

בשנים האחרונות לריסה חוקרת באופן שוטף את תחום הגיל הרך והשינה ובמסגרת דוקטורט לחינוך באוניברסיטת חיפה, את הקשר הסימביוטי בין יישום השיטה שפיתחה לבין עלייה בדימוי העצמי והביטחון העצמי של ילדים בגיל הרך והתפתחות השינה בשנה הראשונה לחיים.

נגן וידאו

אמהות ממליצות

הצטרפי אל מאות סיפורי ההצלחה של השיטה

"לריסה גינת פתחה בפני עולם חדש של הורות ושל תקשורת בכלל, חוץ מהעובדה שהידע והכלים שרכשתי בסדנה עזרו לי להבין את הילדים שלי טוב יותר, לשפר שינה, להאריך תקופת הנקה , לגמול בגיל מוקדם ועוד, זה גם פתח בפני אפשרות מדהימה לקריירה נוספת ומספקת שלא פוגעת בזמן שלי עם ילדיי וגם מאפשרת לי להתפרנס. אני ממליצה בחום לכל אחת לעשות את השינוי הזה!"
לבנת ברנשטיין
"ללמוד הנחיית הורים אצל לריסה גינת היה אחד הדברים הטובים שעשיתי בחיי עבור עצמי וזה השליך על כל כך הרבה רבדים ביומיום שלנו כמשפחה, קיבלתי כלים חדשים גם להתפרנס וגם להתמודד עם הבית האישי שלי , נחשפתי לידע חדש ומדהים שבאמת עובד ולדעתי זה ידע שחובה שיגיע לכל הורה באשר הוא! הרגשתי שאני פורחת , מגלה את עצמי מחדש ומתקרבת למקום שאני רוצה להיות בו ולייעוד שלי בחיים."
שי קלמנוביץ
"סיימתי את הלימודים המקצועיים שלי וגיליתי שאני לא יודעת איך להשיג לקוחות שיקנו את השירות שלי, לא היה לי מושג בשיווק , מכירות וניהול עסק ובגלל זה לא הכנסתי עדיין כסף . אז החלטתי להירשם לתכנית הליווי העסקי כדי לקבל את הכלים השיווקיים שחסרים לי כדי להצליח. תוך חצי שנה בלבד, עוד תוך כדי התכנית, הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלי מעל ל-2500 אימהות רוב הלקוחות שלי מגיעות דרך הפעילות בפייסבוק או מהמלצות של נשים שנמצאות בקהילה. לפני התכנית לא היה לי באמת עסק. בזכות מה שלמדתי על שיווק ועל מכירות היום יש לי עסק שמכניס כסף ואני מרוויחה יפה."
הדס ערוסי
"סיימתי לפני מספר חודשים את קורס יועצות השינה ואני מרגישה שאני חייבת לכם הוכרת תודה גדולה מאוד אני מרגישה שהחיים שלי השתנו מקצה לקצה (בלשון המעטה), אני מרגישה שהגעתי ליעוד שלי ואני כל כך מאושרת על ההסבה שעשיתי לתחום ייעוץ השינה ועל הצעד הזה שלקחתי ושבחרתי בכם. ההנאה והסיפוק בלשנות חיי משפחות ולשנות להן באמת את חיי ההורות ולקבל מהם הודעות משמחות על כמה שהתהליך עזר להם וכמה שזה העצים אותם זה פשוט יקר מערך, אז תודה מקרב לב על הזכות לעסוק במשהו שאני אוהבת ומעניין אותי ומספק אותי וגם מאפשר לי להתפרנס מזה בכבוד."
יערה ויסבורט חלפון

שיטת לריסה גינת להורות עם מודעות

השיטה מבוססת על מחקרים אקדמאים ותצפיות ודוגלת במודעות והקשבה לצורכי הילד והמשפחה. 

הבנת שפת הגוף של התינוק מאפשרת להורים לזהות את הצרכים הפיזיים והנפשיים שלו בשלבים המוקדמים ולספק מענה  מדויק ואיכותי לכל צורך, באופן שתורם משמעותית להתפתחות התקינה של הילד, לפיתוח הביטחון העצמי, להטמעת הרגלים מעצימים להמשך חייו ולעיצוב המבוגר שיגדל להיות.

השיטה פותחה ע"י לריסה גינת במבוססת על מחקרים אקדמאיים ותצפיות שנעשו על אלפי תינוקות. ומאפשרת להורה או לגורם המטפל להבין את שפת הגוף של התינוק, לזהות את הצורך הפיזי או הנפשי שלו כבר בשלביו המוקדמים ולספק את המענה המדויק בזמן הנכון. 

בתקשורת

אנחנו בקושי ישנים בלילה

כיצד להיקשר ולתקשר עם תינוקות

זוגיות לאחר לידה

איך לטוס עם תינוק מבלי לאבד את השפיות

הירשמי עכשיו ויועצת לימודים תחזור אלייך
או חייגי 03-657-5599

דילוג לתוכן