Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Deny from all About – מכללת לריסה גינת

אודות

איזה כיף שאת פה, נעים להכיר אותך 🙂 שיטת לריסה גינת, הורות עם מודעות, פותחה לפני כ-10 שנים ומאז ועד היום היא ממשיכה לעזור למאות משפחות, הורים וילדים, לחיות חיים טובים, תקינים ומאושרים. יש לנו את השיטה היחידה בארץ שמלמדת לקרוא את שפת הגוף של התינוק בגיל הרך – מגיל לידה ועד גיל 3. השיטה מבוססת על מחקרים אקדמיים ותצפיות ודוגלת במודעות והקשבה לצרכי הילד והמשפחה. הבנת שפת הגוף של התינוק מאפשרת להורים לזהות את הצרכים הפיזיים והנפשיים שלו בשלבים המוקדמים ולספק מענה מדויק ואיכותי לכל צורך, באופן שתורם משמעותית להתפתחות התקינה של הילד, לפיתוח הביטחון העצמי, להטמעת הרגלים מעצימים להמשך חייו ולעיצוב המבוגר שיגדל להיות. במקביל ההורים נהנים מחוויה הורית מודעת, רגועה ובטוחה יותר והמשפחה כולה מפתחת תקשורת המבוססת על הקשבה ואמפטיה. השיטה הייחודית להבין ילדים פותחה למעלה מעשור על ידי מייסדת המכללה לריסה גינת, בוגרת מכון ויצמן למדע ודוקטורנטית לחינוך. בעקבות ההתמודדות האישית שחוותה עם הולדת ביתה הבכורה, אביגיל והצליחה לחולל שינוי מהפכני בתפיסה ההורית, בתקשורת עם ילדים בגיל הרך ובאיכות החיים של אלפי משפחות.יש לנו שיטה ייחודית לשפת גוף אבל הכלים שלנו הם להבין את המהות ההורית ולהביא שינוי במהות ההורית דרך אספקטים הוריים. כמו הילדות שלהם, התפיסות, האמונות שלהם והתרבות בה הם גדלו והתחנכו. באופן בלתי מודע כל אלה משפיעים על התפיסה וגם ההתנהגות הורית שמשפיעה באופן כזה או אחר על הילדים, ולכן הגישה שלנו היא הוליסטית כי היא רואה את השורש בהתנהגות ההורית ומלמדת הורים גם לזהות את מה שהילד צריך וגם עובדת עם ההורים ברמה של השינוי ההורי, שמהדהד קדימה לדורות הבאים.

החזון שלנו

החזון שלנו היה ועדיין לשמש בית של ידע, ביטחון והעצמה להורים, משפחות וילדים. כל מה שהילדים סופגים מאיתנו, יעצבו את האישיות ואת העתיד שלהם. אנחנו רוצים לוודא שאנחנו מקנים להם את הערכים הנכונים שיעזרו להם להתפתח ולגדול להיות אנשים מאושרים שמסוגלים להגשים את מלוא פוטנציאל ההתפתחות שלהם. בשנים אלה נבנות התשתיות הפיזיות והנפשיות שמעצבות את האישיות, הביטחון העצמי, דפוסי התקשורת,  ההרגלים, מערכות היחסים וכו’ וישפיעו על המבוגר שיגדל להיות. מתוך ההבנה הזו, המטרה שלנו היא לאפשר לכל הורה  להבין את התינוק שלו ולגדל אותו בביטחון ובטבעיות, כך שכל ילד וילדה יצמחו למימוש מלא של הפוטנציאל הטמון בהם. 

“לשמש בית של ידע, ביטחון והעצמה לנשים, משפחות וילדים”

 הפעילות שלנו מתקיימת במספר מישורים עיקריים:

 • מתן ידע מקצועי שימושי להורים, לאנשי חינוך ולמטפלים – ע”י קיום הרצאות, סדנאות ותכנים בערוצי המדיה השונים.
 • קורסים דיגיטליים, ייעוצים פרטניים ותהליכי ליווי להורים ומשפחות שיתנו לכם כלים פרקטיים וממוקדים.
 • מסלולי הכשרה לאנשי מקצוע ולימודי המשך – קורס הנחיית הורים לגיל הרך, קורס ייעוץ שינה, קורס הדרכת הורים
 • לילדים ובני נוער, ליווי התפתחותי ועיסוי תינוקות.
 • הכשרות מקצועיות לאנשי חינוך, מטפלות וסייעות בגנים בשיתוף פעולה עם נעמ”ת ושחר און
 • מסלול ייחודי להגשמה עסקית, שיווקית בתחום ההורות, הטיפול וההדרכה, תכניות ליווי עסקיות ייחודית לעוסקות בתחום.
 • סדנאות העצמה להתפתחות אישית להורים ולהגשמה מקצועית בתחום

צוות המכללה

מיכל היקרי
נשואה + 3 ילדים.
מנחת הורים  12 שנים- מתמחה ביעוץ שינה, פרידה מחיתולים, סמכות הורית, חינוך מיני בריא, שפת גוף התינוקות ומדריכת עיסוי תינוקות.

לילי מלמד כהן
אמא לשלושה, בוגרת תואר ראשון במדעי
החברה, מאמנת ומנחת הורים, מלווה משפחות בתהליכי שינוי סביב ההורות.

קרין ריס
נשואה ואמא לאלון, בוגרת ומרצה במכללת לריסה גינת. מנחת הורים לגיל הרך, בחינוך הרגיל והמיוחד. מנהלת גן תקשורת, בעלת תואר B.A. בחינוך לגיל הרך וחינוך מיוחד לגיל הרך.

יערה ויסבורט חלפון
אמא לשלושה, מדריכה הורים וצוותי חינוך לגיל הרך, עובדת בגישה מבוססת מחקרים אקדמיים, הוליסטית וייחודית לזיהוי שפת גוף לצרכים פיזיולוגיים ורגשיים. מרצה ומכשירת מנחות הורים באקדמיה של לריסה גינת.

שני חן אברמוביץ’
אמא לארבעה בנים מקסימים, קלינאית תקשורת התפתחותית מזה 16 שנים ומומחית לגיל הרך (MA), מנחת הורים לגיל הרך בשיטת לריסה גינת ומלווה התפתחותית לתינוקות ופעוטות.עובדת עם ילדים בגיל הרך, הורים וצוותי חינוך לקידום התפתחות מיטבית כבר מההתחלה והורות רגועה ונעימה. מדריכה בצוות ההדרכה של מכללת לריסה גינת  ואחראית על צוות פיתוח התוכן וההדרכה המקצועית במכללה.

סער פורמן נוה
מדריכת שינה והתפתחות ומנחת הורים לגיל הרך בצוות מכללת לריסה גינת. להיות הורים זה לא פשוט כי התינוק לא מגיע עם חוברת הדרכה. אני מאמינה שהבסיס להתפתחותו המיטבית של התינוק מתחילה ביום שבו מחליטים להיות הורים… אני פה כדי לעזור להורים לעזור לתינוק שלהם להתפתח בדרך שלו ובצורה הטובה ביותר.

טורנה רובינוב
אמא לשני ילדים מקסימים, אחות מוסמכת ומנחת הורים לגיל הרך יועצת שינה ופרידה מחיתולים.

רונה ודל
נשואה לאורן ואמא לנועם, ניצן, לירון ורומי.אשת חינוך עם ניסיון רב בחינוך פנימייתי ובלתי פורמלי וגננת לגיל הרך. מדריכת הורים ויועצת שינה מטעם לריסה גינת.

לאה בכר
גננת מעל 40 שנה, מנהלת גן פרטי,
מדריכת הורים ומרצה .

גלית נחמני
אני מלווה אמהות לאחר לידה שחוות קושי ותסכול עם התינוק בכל הקשור להתפתחות התינוק והשינה שלו, להתנהלות נכונה וקלה וקבלת ביטחון ורוגע .

לירון יוסף
נשואה פלוס 2 ילדות מתוקות. עבדתי במשך 15 שנה במוקדי מכירה של תיירות – התחלתי בתור סוכנת מכירות ועברתי מהר מאוד לנהל צוותים ולאחר מכן מוקדים. בשלוש שנים האחרונות אני מנהלת מוקד במכללה של לריסה גינת המדהימה שם למדתי תחום שונה מרתק ומשנה חיים. בזכות צוות ההנהלה / והעובדים למדתי איך לעזור לאנשים ולמצוא את המסלול הנכון עבורם להגשמת החלום .

דנה לוי תבור
רעיה ואמא לשלושה אוצרות. מנהלת התפעול והפיתוח הארגוני במכללת לריסה גינת. בוגרת B.A בעבודה סוציאלית  ו- M.A בסוציולוגיה ארגונית. מנהלת פרויקטים ותוכניות חברתיות במגזר השלישי, בוגרת קורס הנחיית הורים במכללה, מדריכה קבוצות ומלווה משפחות בתחומי הורות ראשונית ועד לגיל הרך.

רוצה לדבר ולהתייעץ איתנו?
מלאי את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם!

  עגלת קניות

  תפריט נגישות