לימודי הנחיית הורים

סמולטוק כמו שאני תמיד אומרת =עולם!!!
אני אמא לארבעה ילדים שהכול התנהל אצלנו כמו שצריך, ילדים שמחים ומאושרים ללא קשיים בשינה ושמקבלים מענה לצורך.
אני מאוד אוהבת ילדים ואת כל עניין ההורות ורציתי ללמוד משהו שייתן לי עבודה מספקת ומעצימה וישתלב עם האמהות שלי.
הגעתי לסמולטוק ממקום אחר אבל… ויש אבל גדול קיבלתי כל כך הרבה מסמולטוק מעבר למשפחה מדהימה קיבלתי כל כך הרבה ידע וכלים .
הגעתי למקום אוהב ומכיל מלא הקשבה ואמפטיה.
אני כל כך שמחה שהכרתי את סמולטוק אני עובדת עם משפחות ואני נוכחת לדעת שזה פשוט עובד שזה מצליח.
השיטות של סמולטוק מדהימות.
זה כל כך נכון ואני מאושרת שאני חלק מסמולטוק
ממליצה בחום ובאהבה!!!

מלי

בדיוק לפני שנה עשיתי עם בעלי ועם בני היקר את הסדנה של סמולטוק ומאז התאהבתי בשיטה ובדרך. מרגישה שזה נתן לי המון בטחון כאמא לילד ראשון וחסך לי הרבה תסכול בהבנת הצרכים של הילד שלי. מאז כבר הספקתי לעבור את קורס המנחות של סמולטוק והיום אני מנחת הורים בשיטת סמולטוק. תודה לכם על העולם המופלא שחשפתם בפני ובפני משפחתי.

שני

סמולטוק פתח בפני עולם חדש של הורות ושל תקשורת בכלל. חוץ מהעובדה שהידע והכלים שרכשתי עזרו לי להבין את הילדים שלי טוב יותר, לשפר שינה, להאריך תקופת הנקה, לגמול בגיל מוקדם ולחסוך המון כסף על חיתולים ומטרנה… זה גם פתח בפני אפשרות מדהימה לקריירה נוספת שלא פוגעת בזמן שלי עם ילדיי. מומלץ בחום!!!

לבנת

השתתפתי בסדנת סמולטוק אחרי שהבת שלי היתה בת חודש וחצי, רציתי לקבל כלים כדי שלא יהיה לנו בעית שינה, רציתי לדעת מה הילדה שלי צריכה ולא שכל הזמן יגידו לי מה היא רוצה חם לה קל לה שלא תתרגל לידיים ועוד הרבה משפטים מעצבנים.
רציתי להרגיש אמא בטוחה בעצמה, חשבתי שזה בא עם הלידה אבל לא, בסדנה קיבלתי כלים וביטחון שעד היום אני מממשת אותם, כל היום היתי עושה תצפית על הילדה שלי, וככה הכרתי איתה טוב יותר היתי בטוחה שמה שהיא צריכה, וידעתי להקשיב לה, ככה שאחרי הדסדנה מי שאמר לי שקר לי פשוט עניתי שאני יודעת מה מתי קר לבת שלי ולא לא קר לה 🙂
היתה חוויה מדהימה ומעצימה עד כדי כך שרציתי ללמוד עוד!, ומשם התגלגלתי לאיפה שאני היום, אחרי קורס מנחות הורים בסמולטוק..
חוויה מדהימה שגוררת איתה הורות מדהימה!

יעל

אני אוהבת מדע. אוהבת. היה לי מאוד קשה כאמא עם הכאוס שהוא גידול ילדים. מצד אחד ידעתי מה אומר המדע על קירבה ועל הנקה ועל המון דברים, ומצד שני לא מצאתי דרך להפוך את זה לנסבל, לאפשרי עבורי. הייתי אומללה ואפילו לא הבנתי שהתעלמות מהצרכים שלי היא חמורה בדיוק כמו התעלמות מהצרכים של ילדיי. ואז יום אחד נתקלתי בוובינר של לריסה. תוך 5 דקות הבנתי שאני רוצה לדעת כל מה שיש לה לספר לי. כיום אני מנחת הורים בשיטה, עברתי קורס מעצים ואני מלאה בידע ובשיטות ובעיקר בעיקר בידיעה המנחמת שאפשר לחיות יחד תוך התחשבת בצרכי כלל המשפחה, ולהגיע לשם בתהליך מלא חמלה והבנה ואהבה. ממליצה בחום, בקיצור, וזה עוד בלי שהתחלתי אפילו לדבר על הנפשות החד-פעמיות שהכרתי שם 🙂

מיטל

הכרתי את סמולטוק כאשר הבן שלי היה בן 3 חודשים. ההתאקלמות שלו בעולם הייתה קשה והוא בכה המון! זה בטח נשמע קלישאתי אבל אחרי הסדנה החיים שלנו פשוט השתנו. פתאום הבנתי מה הוא רוצה, למה הוא זקוק עוד הרבה לפני שבכה ופתאום- הבית הפך לבית שקט ושלו. הרגשתי איך הקשר שלנו הולך ונרקם- קשר בריא, ממלא, בטוח. ככל שחשבתי על זה הבנתי שהידע הזה חייב להגיע לכל הורה באשר הוא. איך זה יכול להיות שאנחנו לומדים שנים על גבי שנים אבל אף אחד לא מכשיר אותנו להיות הורים? אז נרשמתי לקורס מנחות הורים של אקדמיית סמולטוק, סיימתי את ההכשרה והיום אני בעצמי מנחת הורים! סדנאות, ליווים אישיים- הכל כדי להנגיש את השיטה לכ-ו-ל-ם. סמולטוק היא הרבה יותר מהדרכת הורים – היא דרך חיים. נצלו את ההזדמנות שעומדת בפניכם ותתחברו לגישה!

לירז

אני לומדת קורס מנחות בסמול טוק ומרגישה שגיליתי עולם חדש ומדהים בכל מה שקשור לתקשורת עם תינוקות. מאז שהתחלתי ללמוד אני מזהה את הצורך של הילד שלי הרבה יותר מהר ויכולה לתת לו מענה איכותי ונכון. התחלתי בסטאז' ואני מאד נרגשת לתת למשפחות חדשות את מה שקיבלתי בסמול טוק שזה קודם כל ההרגשה שרואים את הילד!!! הוא נוכח מהרגע שיוצא לאוויר העולם ויש לו צרכים ורצונות והוא מסוגל לתקשר לנו אותם אם רק נדע להקשיב לו ולזהות. זה העניק לי המון בטחון באמהות שלי ובמקצועיות שאני רוכשת ולמשפחות שאני מלווה אני מנסה להעביר את הבטחון הזה ואת הרוגע וידיעה שהכל אפשרי אם רק ניגשים עם ראש פתוח והרבה אמונה!!!

לירון

לפני כמעט שנה השתנו חיי, רומי הנסיכה שלי הגיעה לעולם!

מאותו רגע ידעתי שאני אעשה הכל בשביל שהיא תהיה מאושרת. אחת ההחלטות הייתה להישאר איתה בבית לפחות עד גיל שנה. עם הזמן הבנו שאני חייבת להתחיל לעבוד אך במקביל לא יכולה לשחרר ולהכניס למסגרת.

ואז זה קרה!

הנס שאיחלתי לו! לא, לא זכיתי בפיס אבל נתקלתי במודעה ששינתה את הכל, קורס מנחות הורים בשיטת סמולטוק!

התחלתי ללמוד איך להבין את רומי יותר טוב ולתת לה מענה מידי לצרכים שלה בלי להגיע לבכי, שינה טובה ואיכותית ואפילו לזהות צרכים של פיפי וקקי ולהתפנות בשירותים!

והבנתי שזה הייעוד שלי! לעזור לאמהות אחרות לישון בשקט ולהיות מאושרות.

אז מה בעצם אני אומרת? שאם את רוצה לעבוד ועדיין להיות אמא במשרה מלאה ואם את רוצה לעבוד בשעות שנוחות לך והכי חשוב להישאר שפויה, אני ממליצה בחום על קורס מנחות הורים בסמולטוק!

נטלי

רויטל ❤❤ סופסוף אני יושבת, אני לא מאמינה זה ממש בעל כורחי!! הקטנה סופסוף נרדמה (במיטה שלי אז אני לא זזה שלא תתגלגל) . רציתי להגיד לך תודה רבה!! לא סתם הגעתי לסמול טוק. אני ממש רציתי אבל כלכלי זה ממש לא הזמן המתאים אז די ירדתי מזה ובעלי התעקש איתי שכן ארשם רק שאעשה משהו שיעשה לי טוב ובאמת כל שבוע מחדש אני לומדת דברים ולא מבינה איך לא למדתי אותם קודם, אלו דברים שפשוט כולם צריכים ללמוד. אז רציתי לספר לך גם שמאז השיעור הזה שהתפרקתי על ההתנהגות שלי עם הבנים המצב ממש ממש השתפר והגדול שלי בכלל!!! הרבה יותר טוב. המורה כתבה לי שהיא ממש אוהבת אותו והוא ילד חרוץ וממושמע. איזה כיף!!!:) כל הטוב הזה שאני חווה כל יום שני ובביתו בכל שאר השבוע יש בו חלק בלתי נפרד ממך!! את ממש אור ומכילה ויודעת לתת לכל אחת מקום ואני לא יודעת איך זה אצלך אבל תכלס זה לא תמיד בא בטוב. וכל העזרה הטיפים גם בבעיות אישיות זה ממש מחזק ומחמם. חפרתי כהרגלי ולא משנה כמה אוסיף זה לא באמת יתאר את תחושת האהבה וההערכה שלי כלפייך!! תמשיכי להיות שליחה נאמנה של ה׳ ולהאיר את העולם!!