קצת עלינו

SmallTalk הוקמה ע"י לריסה גינת.

לריסה הינה בוגרת מכון וייצמן למדע ואמא לשתי בנות, אביגיל ונעמי.

את הגישה לריסה פיתחה על סמך ספרות מחקרית במדעי המוח העוסקת בהתפתחות מוטורית וקוגניטיבית של תינוקות ועל סמך ניסיון של אלפי תינוקות ברחבי הארץ.

Small Talk הינה גישה ייחודית המבוססת על מחקרים אקדמאיים ותצפיות על תינוקות בגילאי לידה עד גיל שלוש באופן המסייע לזהות סימנים מוקדמים לצרכים טבעיים: רעב, עייפות, צורך רגשי, צורך להתפנות ועוד. זיהוי הצורך בשלב מוקדם, מסייע במתן מענה מדויק ואיכותי לתינוק ומבסס הרגלים
נכונים להמשך חייו.

חשוב להדגיש, Small Talk זו גישה רחבה הוליסטית, כשאנו מסתכלים על תינוק או על ילד, אנחנו לא רואים רק שינה או רק הנקה או רק גמילה אלא אנחנו רואים הכל – סך כל הצרכים הפיזיים והרגשיים שלו וגם רואים אותו כחלק מהתא המשפחתי שבו הוא גדל.

הגישה ההוליסטית, הרחבה האקדמאית, היא זו שעושה אתSmallTalk  לחובה בכל בית בישראל.


המוצרים שלנו

על בסיס השיטה לקריאת סימנים מוקדמים פותחו מספר מוצרים שונים בקרב תינוקות מלידה עד גיל שלוש:

 סדנת Small Talk – לדבר עם תינוקות

 נני שינה – ליווי ממוקד להורים בקשיי שינה

 נני בהשאלה – ליווי וייעוץ למשפחות

 חיתולס – ליווי גמילה מחיתולים

 Small Talk Academy – אקדמיה ארצית להכשרת מנחות הורים לגיל הרך

 

החזון שלנו

לאפשר לכל זוג הורים לדבר עם התינוק שלהם, להבין אותו ולגדל אותו בביטחון ובטבעיות. לאפשר לכל תינוק לממש את הפוטנציאל הטמון בו מתוך הרמוניה משפחתית וסביבתית מלאה. התינוק של היום יהיה האדם הבוגר של מחר, וכל מה שניתן לו היום יאפשר לו לממש את הפוטנציאל האנושי הטמון בו. ביצירת תינוקות בטוחים ומשפחות הרמוניות, מטרתנו היא לשפר את פני החברה הישראלית ובכלל ולהוליד דור של בני אדם קשובים, אמפאטיים וחיוביים.